.

.

Беивеи Дами Лабави Миди Фустани Со Долги Ракави Чипка Шиење Кафтан Фустан Надвор Од Рамото Вратот Коленото Фустан Краток Ракав Вино Црвено 3XL

Беивеи Дами Лабави Миди Фустани Со Долги Ракави Чипка Шиење Кафтан Фустан Надвор Од Рамото Вратот Коленото Фустан Краток Ракав

DEN 295.84
Износ

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Миди Фустан, Секојдневни Долги Фустани, Пролетен Есенски Фустан, Еднобојни Фустани Тип На Шема : Обичен Дизајн : Ручен, Тантела : Сина, Црна, Виолетова, Бела, Сина (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : Полиестер Спандекснеклин : Исклучено Рамо Должина на вратот : Должина На Коленото Должина На Ракавот : Долги Ракави Сезона : Пролет, Aut, Зима Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Улица, Плажа Карактеристики : 1. Ткаенина : Полиестерски Спандекс, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење. Овие Фустани се Направени Од Полиестерски Ткаенини. Ласкање На Повеќето Типови На Тело. 2. Дизајн : Секси Боемски Обичен Миди Фустан. Надвор Од Рамото Вратот И Замав Полите Дизајнот Прави Да Изгледате Привлечно во Толпата. Класичен Гардероба Главен Фустан.3. Карактеристика : Миди Фустани, Широк Фустан Со Долги Ракави, Фустан Од Тантела, Фустани Со Врат Надвор Од Рамената, Трендовски И Елегантен4. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата.5. Совршено За Усогласување со Високи Потпетици, Мини Чанти Како Што Сакате.Содржина на пакетот : 1 Х Женски Фустан (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Миди Фустан, Пролетни Есенски Фустани, Празничен Фустан За Забави, Фустан До Колена. Материјал-95%Полиестер 5%Спандекс. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн - Оф Рамо Вратот Миди Фустан, Долг Ракав Коленото Должина Фустан, Еднобоен Фустан, Возбуда Декор Рушени Фустани, Трендовски и Елегантен. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Го Прави Овој Фустан Совршен За Работа, Секојдневен, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Натпревар-Миди Фустан Со Цврста Боја Со Потпетици или Сандали За Фантастичен Изглед Во Пролет, ќе Ви се допадне.Можете Исто Така Да Ја Облечете Со Кратка Тексас Јакна или Кардиган, Во Пар Со Чизми Во Fall и Пролет.

R

Им се допаѓа и на купувачите