.

.

Облечи Жени Обични Лето Секојдневно Печатење Ноќна Облека Без Ракави Модни Џебни Фустани Жени А-Линија Маргаритка Женски Фустан Женски Туники Фустани Тексас Фуст?

Облечи Жени Обични Лето Секојдневно Печатење Ноќна Облека Без Ракави Модни Џебни Фустани Жени А-Линија Маргаритка Женски Фустан

DEN 1.67
Износ

Должина : Министерство : Секојдневна Карактеристика : Џеб, Без Ракави,Печатење : одговара на сезоната : Пролет, Лето и Aut2.Овој Специјален Дизајн Фустан и ќе ви го украде срцето! Шик и удобен, не можете да погрешите со овој неверојатен фустан!Пол : Жените што добивате : 1xwomenен Фустан.Како да се мие : Рачно Перење Ладно, Висат Или Линија Сув Материјал : Полиестерокција : Daily1.It изработен е од убави квалитетни материјали, доволно издржлив за вашата дневна табела со големини : . Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 88см/34.65" Половината : 92см/36.22" Должина : 84см/33.07"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 92см/36.22" Половината : 96см/37.80" Должина : 85см/33.46"Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 биста : 96СМ/37.80" Половината : 100см/39.37" Должина : 86см/33.86"Големина : xl сад : 10 велика британија : 14 Еу : 40 БИСТА : 100СМ/39.37" половината : 104см/40.94" должина : 87см/34.25"големина : xxl сад : 12 Велика БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 БИСТА : 104см/40.94" половината : 108см/42.52" должина : 88см/34.65"големина : Хххл сад : 14 велика британија : 18 Еу : 44 биста : 108СМ/42.52" половината : 112см/44.09" должина : 89см/35.04"големина : ххххл сад : 16 велика БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 биста : 112см/44.09" половината : 116см/45.67" должина : 90см/35.43"големина : Хххххл сад : 18 велика британија : 22 ЕУ : 48 БИСТА : 116СМ/45.67" половината : 120см/47.24" должина : 91см/35.83"големина : ххххххл САД : 20 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 24 ЕУ : 50 Биста : 120см/47.24" половината : 124см/48.82" должина : 92см/36.22" повод : секојдневен фустан секојдневен долг ракав. Материјал : Полиестер Бизнис Обичен Фустан За Жени. Карактеристика : Џеб,Без Ракави, Печатење Фустан До Колена За Жени. 2.Овој Специјален Дизајн Фустан И Ќе Ви Го Украде Срцето! Шик И Удобен, Не Можете Да Погрешите Со Овој Неверојатен Фустан! Женски Фустани Со Сплит. 1.It Изработен Е од Убави Квалитетни Материјали, доволно издржлив За Секојдневно Носење Ситни Летни Фустани За Жени Со Мала Должина.

R

Им се допаѓа и на купувачите