.

.

Летни Фустани За Жени Мода Со Кратки Ракави Со Средна Должина А-Линија Цврст Тркалезен Фустан Со Деколте Црн М

Летни Фустани За Жени Мода Со Кратки Ракави Со Средна Должина А-Линија Цврст Тркалезен Фустан Со Деколте Црн М

DEN 1.67
Износ

Оваа Ткаенина За Фустан Со Средна Должина со Кратки Ракави е супер мека, еластична и лесна за мека, пријатна fall, зима и пролет. Со Тркалезно Деколте трендовски моден дизајн, совршен за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : Полиестер. Должина На Ракавот Во Стил : Должина На Облека Во Стил На Кратки Ракави : Средна Должина-Стил На Врат На Облека : Тркалезно Деколте-Стил На Фустан : А-Линија-Шема : Цврста Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. -Ќе добиете : 1 Фустан Големина : С САД : 6 Биста : 90см/35.43" Должина : 107см/42.13" Ракав : 21см/8.27" Рамо : 39см/15.35" Колк : 96см/37.80" Половината : 76см/29.92" Големина : М САД : 8 БИСТА : 94см/37.01" Должина : 108см/42.52" Ракав : 22СМ/8.66" рамо : 40см/15.75" колк : 100см/39.37" половината : 80см/31.50" големина : л сад : 10 Биста : 98см/38.58" Должина : 109см/42.91" Ракав : 23см/9.06" рамо : 41см/16.14" колк : 104см/40.94" половината : 84см/33.07" големина : xl us : 12 биста : 102см/40.16" должина : 110см/43.31" ракав : 24см/9.45" рамо : 42см/16.54" колк : 108см/42.52" половината : 88см/34.65" големина : 2xl сад : 14 Биста : 106cm/41.73" должина : 111cm/43.70" ракав : 25cm/9.84" рамо : 43cm/16.93" колк : 112cm/44.09" половината : 92cm/36.22" големина : 3xl сад : 16 биста : 110cm/43.31" должина : 112cm/44.09" Ракав : 26cm/10.24" рамо : 44cm/17.32" колк : 116cm/45.67" половината : 96cm/37.80" големина : 4xl сад : 18 биста : 114cm/44.88" должина : 113cm/44.49" РАКАВ : 27cm/10.63" рамо : 45cm/17,72" Колк : 120см/47,24" половината : 100см/39,37" големина : 5хл сад : 20 биста : 118см/46,46" должина : 114см/44,88" ракав : 28см/11,02" рамо : 46см/18,11" колк : 124см/48,82" Половината : 104см/40.94" Женски Летни ФУСТАНИ. летни фустани за жени 2023 трендовски. Погоден за пролет, лето, дневно слободно време, работа, состанок, забава, тематска забава, плажа, одмор, совршен натпревар со вашите високи потпетици. Избор на подарок, Погоден За давање на семејството, пријателите или колегите како роденденски подарок или празничен подарок за збогатување на нејзината гардероба. Женски Фустани ; летни фустани за жени.

R

Им се допаѓа и на купувачите