.

.

Време и време женски без ракави излиени миди фустан

Време и време женски без ракави излиени миди фустан

DEN 287.84
Износ

Одете со протокот со времето и Tru's Tiered Midi фустан. Прекрасен изглед за ден или ноќ, овој фустан без ракави има газирана текстура и дупка за клучеви Peek-A-Boo пред себе. Еластичната лента за половината создава ласкаво и женско вклопување што е сигурно да го направи овој стил ваш пат за секоја пригода. Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина S. fit : опуштена. Должина : должина на миди. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави. Џебови : Ништо. Карактеристики : Високо деколте со детали за клучот; декоративно копче предно; здолниште. Миди фустан без ракави за жени од време и Тру.

R

Им се допаѓа и на купувачите