.

.

фустани за жени божиќни летни фустани за жени, женски фустани, женски летни фустани, женски летни фустани, макси фустан за жени, женски, летни фустани, Црвени + 3XL

фустани за жени божиќни летни фустани за жени, женски фустани, женски летни фустани, женски летни фустани, макси фустан за жени,

DEN 1.00
Износ

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД. Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; ако вашата стандардна големина ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL;Како што се : Сад (S) = Кина (L); Сад (M) = Кина (XL); Сад (L) = Кина (2 XL); Сад (XL) = Кина (3 XL); Сад (2 XL) = Кина (4 XL); Сад (3 XL) = Кина (5 XL) . €Табела Со големини Големина : S Биста : 83cm/32.68 "Рамо : 25cm/9.84" Должина : 89cm/35.04" . Големина : М Биста : 88см/34.65" Рамо : 25см/9.84" Должина : 90см/35.43" . Големина : Л Биста : 93см/36.61 "Рамо : 26см/10.24" Должина : 91см/35.83" . Големина : XL Биста : 98cm/38.58 "Рамо : 26cm/10.24" Должина : 92cm/36.22" . Големина : XXL Биста : 103cm/40.55" Рамо : 27cm/10.63" Должина : 94cm/37.01" . Големина : XXXL Биста : 108cm/42.52 "Рамо : 27cm/10.63" Должина : 95cm/37.40" . Големина : XXXXL Биста : 113cm/44.49" Рамо : 28cm/11.02 "Должина : 96cm/37.80" Жени Свечена Свадба Деверуша Висока Половината Партија Топката Матурска Наметка Коктел Фустан Карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Стилски и мода ве прават попривлечни 3.Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Информации за производот : Сезона : Aut Винтергендер : Женски Повод : Обичен Материјал : Полиестер, Декорација На Чипка : Појаси Должина На Облека : Тип На Шема Над Должина : Цврст Стил : Мода, Каузалностшто добивате : 1 Компјутер Женски Фустан. Пакетот вклучува : Фустан ОД 1 ПАРЧЕ. фустан за лулашки за жени фустан со оглавник женски макси фустан плус големина зимски фустан фустан за маица фустан за забава фустан за венчавки фустан со точки фустан за жени женски фустан кошули бохо венчаница целокупен фустан девојки зимски фустан краток фустан за жени плус големина венчаница фустан за венчаница породилна фотографија фустан за принцеза фустан за гроздобер фустан фустан за фустан од памук фустан за девојки фустан без прерамки розов фустан фустан со долги ракави фустан со бел фустан од Чипка Фустан фустан матурска облека плус големина црн фустан фустан со џебови тексас фустан туш фустан свадба.

R

Им се допаѓа и на купувачите