.

.

Бомоту Жени Секси Фустани До Колена Полка Точка Обичен Миди Фустан Патување Елегантен Врат На Екипажот Шарена Сина Л

Бомоту Жени Секси Фустани До Колена Полка Точка Обичен Миди Фустан Патување Елегантен Врат На Екипажот Шарена Сина Л

DEN 2.67
Износ

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Миди Фустан, Обични Фустани До Колена, Пролетен Есенски Фустан, Фустани За Нишање Тип На Шема : Црна, Црвена, Виолетова, Шарена Сина, Паун Сина, Армиска Зелена (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL, 3 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 65% Памук 35% Полиестернеклин : Должина на вратот На екипажот : Должина На Миди Ракав : 3/4 Ракави Сезона : Пролет, Aut, Зимски Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Улица, Карактеристики На Плажа : 1. Ткаенина : 65% Памук 35% Полиестер, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење. 2. Дизајн : Елегантен Фустан Со Точки. Дизајнот На Вратот и Полите На екипажот Ве Прави Да Изгледате Привлечно во Толпата. Класичен Гардероба Главен Фустан.3. Карактеристика : Ретро Линија Фустани, 3/4 Ракави Широки Фустани, Трендовски И Елегантни4. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата.5. Совршено За Усогласување со Високи Потпетици, Мини Чанти Како Што Сакате.Содржина на пакетот : 1 Х Женски Фустан (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Сите мерења во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Миди Фустан, Пролет Fall Фустани, Партија Празник Фустан, Замав Фустан. Материјал-65% Памук 35% Полиестер. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Фустан Со Должина На Коленото На Вратот На Екипажот, Миди Фустан Со 3/4 Ракави, Фустан Со Принт Со Точки, Фустани Со Линија, Трендовски и Елегантен. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Го Прави Овој Фустан Совршен За Работа, Секојдневен, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Натпревар-Фустан Со Потпетици или Сандали За Фантастичен Изглед Во Пролет, ќе Ви се допадне.Можете Исто Така Да Ја Облечете Со Кратка Тексас Јакна или Кардиган, Во Пар Со Чизми Во Fall и Пролет.

R

Им се допаѓа и на купувачите