.

.

Женски Долг Ракав Обичен Фустан Копче До Средината На Долг Ракав Цветни Печати Со Пакет Партија Тече Миди А-Линија Фустани

Женски Долг Ракав Обичен Фустан Копче До Средината На Долг Ракав Цветни Печати Со Пакет Партија Тече Миди А-Линија Фустани

DEN 2.67
Износ

Големина : С Големина НА САД : 6 Велика Британија Големина : 8 ГОЛЕМИНА НА ЕУ : 34 Биста : 90см/35.43" Ракав : 37см/14.57" Рамо : 39см/15.35" Должина : 108см/42.52" Големина : М Големина НА САД : 8 Велика Британија Големина : 10 Еу Големина : 36 биста : 95см/37.40" Ракав : 38см/14.96" Рамо : 40см/15.75" должина : 109см/42.91" големина : л големина на сад : 10 велика британија големина : 12 големина на еу : 38 биста : 100см/39.37" ракав : 39см/15.35" Рамо : 41СМ/16.14" Должина : 110см/43.31" големина : xl Големина На Сад : 12 велика британија големина : 14 еу големина : 40 биста : 105см/41.34" РАКАВ : 40см/15.75" рамо : 42см/16.54" должина : 111см/43.70" големина : ххл големина На Сад : 14 велика британија големина : 16 еу големина : 42 биста : 110см/43.31" Ракав : 41см/16.14" рамо : 43см/16.93" должина : 112СМ/44.09" ЛЕТЕН Лежерен За Жени Закопчајте Фустан Со цветен принт Со среден ракав Со пакет забавен миди фустанкарактеристики : материјал полиестер и спандекс мека,удобна Мала тежина и ткаенина што дише.Карактеристики : V-вратот, цветни печати, миди фустан, кратки ракави, елегантен и модерен стил. Дизајн : дизајнот на копчето на овој фустан обезбедува поудобно и елегантно искуство. Фустанот има рационализиран дизајн кој одговара на вашата фигура лага. Лесен, мазен и удобен. Одлична опција за летна гардероба.Повод : овој фустан е за состаноци, свадби, родендени, коктел забави, забави, клубови, вечери, ноќни патувања, плажи, одмори, одмори и секојдневно носење. Сезона : Пролет, Лето, Aut : Женски Повод : Секојдневен Материјал : Полиестерстил : Секојдневен, Моден : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 КОМПЈУТЕР Жените Облекуваат женски фустани со џебови макси фустани за свадба гостин пролет плус големина фустан. гроздобер џеб фустан краток ракав ладно рамо макси фустан бохо помлади фустани. фустани за забави за жени макси фустан со долги ракави за жени пролет летни фустани долг ракав за жени 2023 година. краток возбуда женски пролет фустани плус големина полинезиски фустан за фустан ситна жена фустан. датум ноќ фустани за жени големина дами фустани за партија долга црна пролет фустан вестидо повик миди пролет макси фустани.

R

Им се допаѓа и на купувачите