.

.

Фустани За Жени Трендовски Долг Ракав Уникатен Крос Дизајн Цврсти Копчиња Обични А-линија Замав Миди Фустани Сива М

Фустани За Жени Трендовски Долг Ракав Уникатен Крос Дизајн Цврсти Копчиња Обични А-линија Замав Миди Фустани Сива М

DEN 574.08
Износ

: СРЕДНО САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 80см/31. Забелешка : со цел да бидете сигурни дека нашата ставка може да ви одговара добро, ве молиме погледнете ги подеталните информации за големината пред нарачката. Прилики : Дневно / Работа / Канцеларија / Коктел / ноќно излегување / Клуб / Забава / Датум / Специјални прилики / божиќна забава / Роденден. Различни компјутери и мобилни телефони може да прикажуваат малку различни бои поради различната резолуција на компјутерската слика и поставките на мониторот. Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни.00/Женска Плус Големина Царинење $568/најновите пристигнувања/падне облека за жени/есен облека за жени/женска секојдневен облека/женска есен облечи/пролет се облекуваат за жените.

R

Им се допаѓа и на купувачите