.

.

Фустани За Жени Без Ракави Со Средна Должина Обичен А-Линија Цврст В-Врат Летен Фустан Темно Сина XL

Фустани За Жени Без Ракави Со Средна Должина Обичен А-Линија Цврст В-Врат Летен Фустан Темно Сина XL

DEN 447.84
Износ

Оваа Ткаенина За Фустан Со Средна Должина без Ракави е супер мека, еластична и лесна за мека, пријатна fall, зима и пролет. Со V-Вратот трендовски моден дизајн, совршен за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Информации за производот : . - Материјал : Домашно Уредување. Должина На Ракавот Во Стил : Должина На Облека Во Стил Без Ракави : Средна Должина-Стил На Врат На Облека : Стил На Фустан Со Врат : А-Линија-Шема : Цврста Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. - Ќе добиете : 1 Дами Фустан Големина : С САД : 4 Биста : 82см/32.28" Должина : 84см/33.07" Големина : М САД : 6 БИСТА : 88см/34.65" Должина : 85см/33.46" Големина : Л САД : 8 Биста : 94см/37.01" Должина : 86см/33.86" Големина : XL САД : 10 Биста : 100см/39,37" Должина : 87СМ/34,25" големина : ххл сад : 12 биста : 106см/41,73" должина : 88см/34,65" фустани За Жени 2023 година. "КАРАКТЕРИСТИКИ" : Без Ракави, Средна Должина, V-Врат, А-Линија, Цврста.Тие можат лесно да се комбинираат со високи потпетици, обетки, ѓердани и чанти за да создадат ласкав изглед. "МАТЕРИЈАЛ" : Домашно Уредување, женскиот фустан е ултра мек, дише, еластичен, многу удобен и soft.It е погоден за вас. "Повод" : овој женски летен фустан е Лабав фит, Секојдневен, Костум за летните денови. Погоден за секојдневно, Дома, плажа, излегување, секојдневна облека. "ВНИМАНИЕ" : ве Молиме измерете ја големината на вашето тело и погледнете ја табелата со големини пред да нарачате.

R

Им се допаѓа и на купувачите