.

.

иопко женски фустани Елегантно Плетено Волнено Здолниште Со Средно Теле Цврсто здолниште Со Сплит Здолниште Со Висок Струк за жени

иопко женски фустани Елегантно Плетено Волнено Здолниште Со Средно Теле Цврсто здолниште Со Сплит Здолниште Со Висок Струк за

DEN 399.84
Износ

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД : XL = = Половината : 68-88cm/26.77-34.65 "= = Должина : 75cm/29.53". Големина : ХХЛ = = Половината : 72-92см/28,35-36,22 "= = Должина : 75,5 см/29,72". Големина : XXXL = = Половината : 74-94cm/29.13-37.01 "= = Должина : 76cm/29.92". Големина : XXXXL = = Половината : 80-110cm/31.50-43.31 "= = Должина : 76.5 см/30.12". Големина : ХХХХХХЛ = = Половината : 84-120см/33.07-47.24 "= = Должина : 77см/30.31 " Женско Елегантно Плетено Волнено Здолниште Со Средно Теле Со Цврст Висок Струк Секси Сплит Здолништеможеме да гарантираме дека целокупниот стил прикажан на фотографијата е точен, но може да има разлики во тоа како се појавува стилот за време на абењето. Ова зависи од други физички променливи, на пр.лична големина на телото, обликот на телото, пропорцијата на екстремитетите, висината итн.Специфики на предметот : Сезона : Пролет/Пад : Женски Материјал : Полиестердекорација : должина На Необлекување : Редовен Тип На Шема : Цврст. Стил : Дневен/Секојдневен/Гроздобер Силуета : Обвивкашто добивате : 1 Х Здолниште карактеристика : Л Специјален сплит дизајн.л изработен е од материјали, издржлив за секојдневно носење!л ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе.л Висок половината, средината на теле, обвивка.Л Погоден за секојдневно/секојдневно носење.Забелешка : Поради можните физички разлики помеѓу различните монитори, фотографијата на производот е само илустративна и можеби не ја одразува точно вистинската боја на примениот предмет. Женски Фустани Бел Фустан Жени Секојдневни Фустани За Жени Црни Фустани За Жени Фустани Со Долги Ракави За Жени Плус Големина Фустан За Жени Здолништа За Жени Секси Фустани За Жени Макси Фустан За Жени Џемпер Фустан За Жени Венчаници Гостински Фустани За Жени Свечени Фустани За Жени Женски Фустани Летен Фустан Розова Фустан Црвени Фустани За Жени Фустан Со Долги Ракави За Жени Фустани Со Мини Здолниште Макси Фустан За Жени.

R

Им се допаѓа и на купувачите