.

.

Летен Фустан Заштеда

Летен Фустан Заштеда

DEN 2.33
Износ

Жени Плус Големина Секојдневно Печатени Фустани Со Кратки Ракави Со Краток Ракав Со Краток Ракав До Колена. Карактеристики : . Бидете во центарот на вниманието во овој специјален џемпер фустан карактеристики дизајн. Елеганцијата е во фокусот на дизајнот, е секојдневен носат диви единечни предмети. Материјал : Полиестер. Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни. Лесниот дизајн го прави пообичен и поудобен за носење. Повод : Секојдневен, Далиј,, Запознавање, за работа, на домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, Пролет и Зима. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики. или од описот. Сезона : Aut/Пролет/Зима. Пол : Жени, Девојче. Повод : Секојдневен, Далиј. Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Печатење. Јака : Кружен Врат. Стил : Секојдневен,Моден. Должина : Редовно. Должина На Ракавот : Без Ракави. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1пц Женски Фустан. Големина : С Биста : 100см/39.37 "Должина : 123см/48.43". Големина : М Биста : 105см/41.34 "Должина : 124см/48.82". Големина : Л Биста : 110см/43.31 "Должина : 125см/49.21". Големина : XL Биста : 115cm/45.28 "Должина : 126cm/49.61". Големина : XXL Биста : 120cm/47.24" Должина : 127cm/50.00 " изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за секојдневно носење, ова секојдневно здолниште е многу меко, удобно, еластично и лесно. Фустаните ќе течат кога одите и ќе се чувствувате меки против вашата кожа. Фустанот во стилот на слободно време, темпераментот што ви овозможува е подобар, повеќе шоу млад, така што вашата добра фигура може да се покаже, да го испрати вашиот шарм, да се носи на работа или секојдневен живот, супер мек и стилски!. Многу кул за носење, Нов Изглед, Ново Вие, можете да го дополните со изјава ѓердан или појас, да го носите со станови, сандали или пумпи, лесно да направите шик изглед. Ние сме посветени на создавање на најудобна и стилска облека за вас. Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не и ние ќе одговориме на вашите прашања што е можно поскоро. женски фустан; фустан; женски фустани; облечи жени; женски фустани; женски фустан; фустани за жени; женски фустани лето; женски фустани; женски фустани; летен фустан; летен фустан жени; летни фустани за жени 4997.

R

Им се допаѓа и на купувачите