.

.

Земајќи Модни Жени Лето Елегантна Вечер Цврсти Течни Фустани Тркалезен Врат Без Ракави Макси Везени Фустани Виолетова М

Земајќи Модни Жени Лето Елегантна Вечер Цврсти Течни Фустани Тркалезен Врат Без Ракави Макси Везени Фустани Виолетова М

DEN 0.67
Износ

Наша цел е да ви помогнеме да станете мода.Ние се стремиме да ги направиме луѓето што ја носат нашата облека центар на стил и сјај.Ако барате мека, удобна, висококвалитетна облека по прифатлива цена, Модата За Земање Е местото за вас. Материјал : 100% Шифон Бои : Виолетова,Сина,Морнарица,Бела,Беж Големина : С,М,Л,ХЛ,ХХЛ,ХХХХЛ,ХХХХЛ Должина На Ракавот : Деколте Без Ракави : Тркалезна Шема На Вратот : Цврста Дебелина : Тенки Карактеристики : Женски Фустани; Женски Фустани; Фустани; Женски Фустани Стил : Елегантен; вечерна Сезона : Пролет; Летна Пригода : Плажа, Одмор, Патување, Работа, Одмор, Секојдневно Секојдневно вклучен пакет : 1 Парчиња Материјал За Облекување : Женскиот Фустан Е Изработен Од Мека Висококвалитетна 100% Шифонска Ткаенина.Лесен, Дише, Еластичен и Издржлив,Удобен за Носење. Карактеристики : Женски Летни Елегантни Вечерни Цврсти Течни Фустани Со Тркалезен Врат Без Ракави Макси Везени Фустани Со Лента Со Возбуда Со Средна Должина На Половината За Жени 2023 година. Можете Да Се Спарите Со Различни Стилови На Мали Додатоци, Јакни, Кардигани, Високи Потпетици, Сандали, Патики, За Да Создадете Различни Стилови и Да се Прилагодите на Различни Температури. Повод : Женските Фустани Се Најдобри Подароци За Одмор за Мама, Сопруга, Девојка или Жени Што ги Сакате. Совршен за Свадбени Забави, Вечерни Забави, Матурски Забави, Коктел Забави и Многу Други Свечени Прилики. Упатство за перење : Се Препорачува Машина За Перење Со Ладна Вода, Не Избелувајте, Не Пеглајте, Висат или Линија За Сушење. Забелешка : Ние сме Посветени На Обезбедување Квалитет,Удобност и Вклопување. Ве молиме Консултирајте Се Со Табелата Со Големини Пред Да Ја Поставите Вашата Нарачка За Да Обезбедите Најдобро Вклопување.

R

Им се допаѓа и на купувачите