.

.

Get Women's Smocked Midi Fuest

Get Women's Smocked Midi Fuest

DEN 2.67
Износ

Чувајте го едноставно и стилски. Get Midi Fuest Fuse за жени носи класични линии во вашата гардероба со топли временски услови. Опремениот смешен каросерија тече во целосно здолниште со должина на теле, а едноставните ленти за рамо на вратоврската го обезбедуваат изгледот, привлекувајќи внимание на вашето лице. Џебовите на цвеќиња и ткаенината за мешање на памук го прават тоа лесно за секој ден. Носете го сам или поставете го преку едноставна бела мета, тоа е задолжително за топли временски денови, и одлично за стилизирање со потпетици и надолу со слајдови. Материјал : 65% памук/35% рајон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. Fit : опремена каросерија со лабаво здолниште. Должина : Миди. Затворање : пуловер. Ракави : без ракави со широки ленти за вратоврска. Ockебови : 2 џебови од предниот цвест. Карактеристики : смешен каросерија; разгалено деколте. Amsенските жени го испуштија миди фустанот од Get.

R

Им се допаѓа и на купувачите