.

.

Homadles Dress Фустан За Жени Печатени Зелена Големина XXL

Homadles Dress Фустан За Жени Печатени Зелена Големина XXL

DEN 2.67
Износ

Homadlesumn Фустан За Жени-Печатени Зелена Големина Xxlfeaures : . 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење. 2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни. 3.Совршено Совпаѓање со вашите омилени шорцеви,хеланки, црни панталони, тексас фармерки итн. 4.Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне!. . Информации за производот : . Сезона : Цела Сезона. Пол : Жени. Повод : Секојдневен, Партија, Секојдневно. Пакетот вклучува : 1 Х жени дневно мрзливи фустан Пол : Жени; Дами; Девојки. Материјал : 95%Полиестер, 5%Спандекс. Боја : Зелена. Големина : XXL. Ракави : Долг Ракав. Сезона : Пролет, Лето, Aut. Повод : Секојдневно Секојдневно, Дома, На Отворено, Плажа, Викенд Собир, Шопинг, Одмор, Костими За Капење. Стилови : Женски Фустан. Одговара : Точно На Големината. Ве молиме погледнете ги информациите за големината на сликата за да ви обезбедиме најголемо задоволство од овие летни кардигани.

R

Им се допаѓа и на купувачите