.

.

Летни Фустани Секојдневен Печатење Џеб Прашка Без Ракави Моден Лабав Фустан

Летни Фустани Секојдневен Печатење Џеб Прашка Без Ракави Моден Лабав Фустан

DEN 2.33
Износ

Забелешка : силно предлагаме прво да ги направите мерењата на вашето тело, а потоа да се повикате на нашата табела со големина на слика на производот пред нарачката.Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 90см/35.43 "Хип : 126см/49.61 " Должина : 130см/51.18" . Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 95см/37.40 "Хип : 130см/51.18 " Должина : 131см/51.57" . Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 100см/39.37 "Хип : 134см/52.76 " Должина : 132см/51.97" . Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 105cm/41.34 "Хип : 138cm/54.33 " Должина : 133cm/52.36" . Големина : XXL САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 110cm/43.31 "Хип : 142cm/55.91 " Должина : 134cm/52.76" Мода женска лабава лежерна Летна Печатена Џебна Прашка Без Ракави Ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Специфики На предметот Пол : Женски Материјал : Полиестерска Облека Должина : Редовна Должина На Ракавот : Тип На Шема На Кратки Ракави : Стил На Печатење : Мода, Причинско-Последични Карактеристики : 1. Изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2. Стилски и мода ве прават попривлечни 3. Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Пакетот вклучува 1 ПАРЧЕ фустан мек, лесен, пријателски за кожата и многу дише. Овој женски фустан прави и одличен подарок за некого. Овој секојдневен мини фустан е погоден за носење лето и може да се носи во различни прилики како што се секојдневно носење, шопинг, јадење, одмор и излети на плажа. Може да се комбинира и со јакни, чизми, сандали и други додатоци за да се создаде секојдневен и удобен изглед. Имаме венчаници за гости за жени летни фустани 2023 женски летни фустани розов фустан летен фустан розов фустан за жени бел фустан женски летни фустани летни фустани црни фустани за жени макси фустани за жени 2023 секојдневен тениски фустан плус големина летни фустани венчаница фустан за гости макси фустан црн фустан венчаница миди фустани за жени топол розов фустан За жени фустани За враќање Сонце Летни фустани За жени е изработен од полиестер, лесен и мек. Женски фустани големина Е И, ве молиме погледнете ја големината на сликата. Женскиот мини фустан е совршен за наметка, коктел, забава или секојдневна употреба. Фустани за жени 2023, шик сплит полите со високи потпетици, ќе бидете во фокусот на толпата. Женските летни фустани може да се комбинираат и со јакни, чизми, сандали и други додатоци за да создадат секојдневен и удобен изглед. Овој секојдневен мини фустан е погоден за носење лето и може да се носи во различни прилики како што се секојдневно носење, шопинг, јадење, одмор и излети на плажа.

R

Им се допаѓа и на купувачите