.

.

Жените Повик V Вратот Кратки Ракави Фустани Непозиционирање Цветни Печати Ремен Појас Елегантен Фустан

Жените Повик V Вратот Кратки Ракави Фустани Непозиционирање Цветни Печати Ремен Појас Елегантен Фустан

DEN 361.28
Износ

Жените Повик V Вратот Кратки Ракави Непозиционирање Цветни Печати Ремен Појас Елегантен Фустан. Материјал : Полиестер, Спандекс. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 240гр. големина На Пакетот : 32х25х2см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Табела големина : . Големина : С Биста : 98см/38,58" Половината : 92см/36,22" Рамо : 39см/15,35" Ракав : 16см/6,30" Должина : 107см/42,13"Големина : М Биста : 104см/40,94" Половината : 98см/38,58" Рамо : 40см/15,75" Ракав : 17см/6.69" должина : 108см/42.52"големина : л биста : 110см/43.31" половината : 104см/40.94" рамо : 41см/16.14" ракав : 18см/7.09" должина : 109см/42.91"големина : xl биста : 116см/45.67" половината : 110см/43.31" рамо : 42cm/16.54" ракав : 19cm/7.48" должина : 110cm/43.31"големина : xxl биста : 122cm/48.03" половината : 116cm/45.67" рамо : 43cm/16.93" ракав : 20cm/7.87" должина : 111cm/43.70" ① материјал Е изработен од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за Вашето Секојдневно носење. ①Совпаѓање Овој Фустан Може Да Се Совпадне Со Хеланки За Секојдневен Изглед, Капи, Ѓердани И Други Додатоци За Модерна Улична Мода, Или Со Тексас Јакни, Кардигани, Високи Потпетици, Рамни Сандали, Погодни За Многу Прилики. €Карактеристики V Вратот, Печатени,Повик,Краток Ракав Фустан,Фустан, Точка Печатени. Имаме акции, добри клиенти услуга.7-12 дена Вредност ИСПОРАКА.

R

Им се допаѓа и на купувачите