.

.

Бесплатно склопување женски двојно лента Ками се вклопува и Флејд Миди фустан, големини XS-XXL

Бесплатно склопување женски двојно лента Ками се вклопува и Флејд Миди фустан, големини XS-XXL

DEN 2.67
Износ

Конечно, тоа е сезона на баринг на рамото! Знаете, оние прекрасно топли денови кога ќе можете да излезете надвор во омилениот стил без ракави и да уживате во сонцето на вашата кожа. Фустанот за фит и пламен на бесплатното склопување е лесна sundress што ќе ја сакате. Лесен и воздушен, со ласкава вклопување и силуета на пламен, овој фустан го дефинира вашиот летен стил со двојни ленти, вишок V-вратот и нивото на здолниште. Само на. Материјал : 100% памук; Поставена : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. Fit : Fit и Flare. Должина : Миди фустан; 36 ”долг од центарот на задниот врат за големина S. Затворање : скриен страничен патент. Ракави : без ракави; Прилагодливи ленти за прилагодување. Ockебови две странични џебови на цвест. Карактеристики : Supplice V-Neckline; Ниво на дизајн; замотана панел; наредени. Без ракави се вклопуваат и пламен миди фустан за жени од слободно собрание.

R

Им се допаѓа и на купувачите