.

.

фустани за Женски Градиент Печатени Плажа Без Ракави Ремен За Шпагети Долг Фустан Женски Секојдневен Фустан Жолта + XXL

фустани за Женски Градиент Печатени Плажа Без Ракави Ремен За Шпагети Долг Фустан Женски Секојдневен Фустан Жолта + XXL

DEN 266.40
Износ

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД. Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; ако вашата стандардна големина ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL;Како што се : Сад (S) = Кина (L); Сад (M) = Кина (XL); Сад (L) = Кина (2 XL); Сад (XL) = Кина (3 XL); Сад (2 XL) = Кина (4 XL); Сад (3 XL) = Кина (5 XL) . +Табела Со големини Големина : С Биста : 80-90см/31,5 "-35,4" Должина : 109см/42,91" . Големина : М Биста : 85-95см/33,5 "-37,4" Должина : 110см/43,31" . Големина : Л Биста : 90-100см/35.4" -39.4 "Должина : 111см/43.70". Големина : XL Биста : 95-105cm/37.4" -41.3 "Должина : 112cm/44.09" . Големина : XXL Биста : 100-110cm/39.4"-43.3" Должина : 113cm/44.49" Женски Градиент Печатени Плажа Без Ракави Ремен За Шпагети Долг Фустанможеме да гарантираме дека целокупниот стил прикажан на фотографијата е точен, но може да има разлики во тоа како се појавува стилот за време на абењето. Ова зависи од други физички променливи, на пр.лична големина на телото, обликот на телото, пропорцијата на екстремитетите, висината итн.Опис : Специјален градиент print.It изработен е од висококвалитетни материјали, издржлив за секојдневно носење!Ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе.Сезона : Лето : Женски Стил : Дневно/Секојдневно/Плажа Материјал : Полиестерпетер Тип : печатена должина на Ракавот : Деколте Без Ракави : О Должина на ѓердан : Долга Декорација : Несилхуета : Лабаво што добивате : 1 Х Забелешка : Поради можните физички разлики помеѓу различните монитори, фотографијата на производот е само илустративна и можеби не ја одразува точно вистинската боја на примениот предмет. Пакетот вклучува : Фустан ОД 1 ПАРЧЕ. фустан за лулашки за жени фустан со оглавник женски макси фустан плус големина зимски фустан фустан за маица фустан за забава фустан за венчавки фустан со точки фустан за жени женски фустан кошули бохо венчаница целокупен фустан девојки зимски фустан краток фустан за жени плус големина венчаница фустан за венчаница породилна фотографија фустан за принцеза фустан за гроздобер фустан фустан за фустан од памук фустан за девојки фустан без прерамки розов фустан фустан со долги ракави фустан со бел фустан од Чипка Фустан фустан матурска облека плус големина црн фустан фустан со џебови тексас фустан туш фустан свадба.

R

Им се допаѓа и на купувачите