.

.

Летни Фустани За Жени Жени Фустани За Одмор На Плажа Цврсти Макси Фустани Бохо Фустан Џебови Туника Подароци На Дозвола Светло Сина 3XL

Летни Фустани За Жени Жени Фустани За Одмор На Плажа Цврсти Макси Фустани Бохо Фустан Џебови Туника Подароци На Дозвола Светло

DEN 271.68
Износ

Женско Лето 2023 Секојдневен Моден Цврст Памук И Коноп Краток Ракав Средно Долг Фустан Карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Многу кул за носење 3.Специјалниот дизајн на фустан ве прави попривлечни 4.Овој Лесен, Фустан е совршен за тие денови! 5.Нега на облека : Рачно Перење Препорачајте Или Исушете Го Фустанот од Кошулата. Моделот На Производот Може Да Варира Ве Молиме . Информации за производот : Пол : Женски Материјал : Декорација На мешавина Од Полиестер : Нема Должина : редовен Стил : Секојдневен, моден Повод : Секојдневно, Секојдневно миење раце и миење машини е ВО РЕД Пакетот вклучува : Фустан ОД 1 ПАРЧИЊА ве Молиме имајте предвид дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Големина шема : Големина Биста Должина XXXL 127cm/50.00" 133cm/52.36" Големина : XXXL Биста : 127cm/50.00" Должина : 133cm/52.36" Големина шема : Големина : М Биста : 102cm/40.16" Должина : 129cm/50.79"Големина : L Биста : 108cm/42.52" Должина : 130см/51.18"големина : xl биста : 114cm/44.88" должина : 131cm/51.57"големина : xxl биста : 121cm/47.64" должина : 132cm/51.97"големина : xxxl биста : 127cm/50.00" должина : 133cm/52.36" € функција : макси фустани; цврсти фустани; Фустани Со Врат; фустани до глуждот; фустани без ракави;. ②Стил На Облека : Секојдневен Фустан; Женски Летни Фустани. ®Прилика : Летен Женски Секојдневен Фустан Погоден За Состанување, Плажа, Одмор, Одмор и Секојдневно Носење. ① 【20 & Под : Плус Големина Фустани Дозвола. ●Појавување на фустани Q : Овој Печатен Фустан може Да биде Одличен под јакни или сам, облечен со фармерки, шорцеви, Фустан,потпетици или рамни. Облечи или надолу за повод, нема проблем. Нула жали!.

R

Им се допаѓа и на купувачите