.

.

Единствени поволни цени за цвеќиња на женски цветни печати против вратот замотана од половината Миди А-линија фустан

Единствени поволни цени за цвеќиња на женски цветни печати против вратот замотана од половината Миди А-линија фустан

DEN 1.67
Износ

Од софистицираната половината на половината до деталите на предното копче, ова е ултра-женски, но сепак модерно преземање на MIDI. Оваа свежа, романтична цветна шема го дава вашиот изглед на пролет/есен. Големина на телото на моделот : Висина : 5'10 ", Градите : 33 инчи, половината : 24 инчи, колк : 34 5/8 инчи, тежина : 122 фунти., Моделот носи големина на Xs. - Grath на градите Повик на половината (максимална истегнување) Ширина на рамото - Должина XS - 36 2/8 37 13 5/8 - 42 7/8s - 38 2/8 39 14 1/8 - 43 2/8m 40 1/8 - 41 - 14 5/8 - 43 6/8 L - 43 2/8 -44 1/8 - 15 3/8 - 44 1/8xl - 46 4/8 - 47 2/8 - 16 - 44 4/8 повеќе стилови, повеќе избори , Кликнете овде. Единствени поговори за цвеќиња на жени, цветни печати V вратот, пукана од половината Миди А-линија фустан 100% полиестер. Увезен. Долг ракав.

R

Им се допаѓа и на купувачите