.

.

Иопко Обичните Фустани За Жени Печатат Макси Разнобоен Принт Фустан Со Шлиц Со Плисиран Врат Со Врат Летен Фустан

Иопко Обичните Фустани За Жени Печатат Макси Разнобоен Принт Фустан Со Шлиц Со Плисиран Врат Со Врат Летен Фустан

DEN 0.33
Износ

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.За Големината : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД : S = = САД : 4 = = ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 = = ЕУ : 34 = = Биста : 88cm/34.65 "= = Должина : 95cm/37.40". Големина : М = = САД : 6 = = ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 = = ЕУ : 36 = = Биста : 92см/36.22 "= = Должина : 96см/37.80". Големина : L = = САД : 8 = = ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 = = ЕУ : 38 = = Биста : 96cm/37.80 "= = Должина : 97cm/38.19". Големина : XL = = САД : 10 = = ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 = = ЕУ : 40 = = Биста : 100cm/39.37 "= = Должина : 98cm/38.58". Големина : XXL = = САД : 12 = = ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 = = ЕУ : 42 = = Биста : 104cm/40.94" = = Должина : 99cm/38.98" Жените Печатат Макси Повеќебоен Принт V-Врат Плисиран Шлиц Фустан специфики : Сезона : Летен Пол : Женаматеријал : Тип На Полиестерпетер : Должина На Ракавот : Кратка Јака : V Дебелина На Вратот : стандардникарактеристики : ● МАТЕРИЈАЛ ● ПОЛИЕСТЕР. Мек материјал, лесен и удобен, Совршен За претстојните летни денови!®Карактеристики : Длабок Врат На Душо, Над Коленото, Постава Без, Тенок Појас, Секојдневен, Секси, Цветен Принт, Бохо, Фустан Со Рафтови Од Возбуда, Стил,Стил Со Голема Големина, Уникатен Дизајн,Обична Маица За Вратот V, валани ракави, висок низок раб, странично разделување, боја на боја и печатење,трендовски и елегантен. ①Натпревар+ совршено носење со фармерки или хеланки во пролет, лето, fall или зима .. пакетот вклучува : 1 Компјутерски Женски Фустан ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот И мониторот ве Молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи) Табела Со Големини : . Женски Фустани Бел Фустан Жени Секојдневни Фустани За Жени Црни Фустани За Жени Фустани Со Долги Ракави За Жени Плус Големина Фустан За Жени Здолништа За Жени Секси Фустани За Жени Макси Фустан За Жени Џемпер Фустан За Жени Венчаници Гостински Фустани За Жени Свечени Фустани За Жени Женски Фустани Летен Фустан Розова Фустан Црвени Фустани За Жени Фустан Со Долги Ракави За Жени Фустани Со Мини Здолниште Макси Фустан За Жени.

R

Им се допаѓа и на купувачите