.

.

Вожидаоке фустан за жени Жени Со Долги Ракави В Врат Златен Фустан Црн М

Вожидаоке фустан за жени Жени Со Долги Ракави В Врат Златен Фустан Црн М

DEN 900.32
Износ

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД. Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; ако вашата стандардна големина ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL;Како што се : Сад (S) = Кина (L); Сад (M) = Кина (XL); Сад (L) = Кина (2 XL); Сад (XL) = Кина (3 XL); Сад (2 XL) = Кина (4 XL); Сад (3 XL) = Кина (5 XL) . €Табела Со големини Големина : S Биста : 80cm/31.50 "Половината : 72cm/28.35" Рамо : 34cm/13.39 "Ракав : 56cm/22.05 " Должина : 130cm/51.18" . Големина : М Биста : 84см/33.07 "Половината : 76см/29.92 " Рамо : 35см/13.78" Ракав : 57см/22.44 "Должина : 133см/52.36". Големина : L Биста : 88cm/34.65 "Половината : 80cm/31.50" Рамо : 36cm/14.17 "Ракав : 58cm/22.83 " Должина : 136cm/53.54" . Големина : XL Биста : 92cm/36.22 "Половината : 84cm/33.07" Рамо : 37cm/14.57 "Ракав : 59cm/23.23" Должина : 139cm/54.72" . Големина : XXL Биста : 96cm/37.80 "Половината : 88cm/34.65" Рамо : 38cm/14.96 "Ракав : 60cm/23.62 " Должина : 142cm/55.91" Жените Долги Ракави V Вратот Златен Фустанкарактеристики : Ако сакате лабав стил, можете да изберете една големина нагоре!!Рачно Миење Одделно Во Ладна Вода.Материјал : Изработен Од и висока густина со нееластичност и дишење. Ве молиме погледнете ги горенаведените информации за големината за детали прилика : Совршена облека за летно и есенско секојдневно носење, училиште, секојдневно, плажа, одмор, состанок, забава, клуб итн.Стил : макси фустан на плажа, бохо макси фустан, летен макси фустанкарактеристики : В врат, Краток ракав, Секојдневен фустан На Долга плажа,, Лабава fit.It е толку убава,виси добро, ласкави и можат да бидат облечени нагоре или надолу.Материјал : Полиестер, Спандекс боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 368gpackage големина : 22x21x2cm, (ве Молиме дозволете 1-3mm грешка поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.). Женски Свечен Фустан. Пакетот вклучува : фустан ОД 1 ПАРЧЕ.

R

Им се допаѓа и на купувачите