.

.

Изматете го женскиот пресек миди фустан

Изматете го женскиот пресек миди фустан

DEN 1.33
Износ

Намалување над останатите - магистерски магистерски фустани на Скуп софистицираност со суптилни исечоци на рамената. Од неочекувани викенди од датумот ноќи, овој фустан го прави сето тоа. Изработена во мека, крцкава плетена ткаенина со опуштено вклопување за да ви даде целодневна удобност, без сомнение ќе ја цениме. Завршете го изгледот со сандали со штрајкувачки блок -потпетици (продадени одделно). Само на. Материјал : 65% полиестер/35% вискоза. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 'и носи големина S. одговара : опуштено. Должина : 47 ''. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : прилагодливи врски на грб; Кршен плетен; Детали за пресек од пред и назад. Исечен миди фустан за жени од лажичка. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.

R

Им се допаѓа и на купувачите