.

.

Женски плетен Џемпер Пакет Со Долги Ракави Партија Мини Фустан Кафеава М

Женски плетен Џемпер Пакет Со Долги Ракави Партија Мини Фустан Кафеава М

DEN 124.32
Износ

Секси женски плетен Џемпер Пакет Со Долги Ракави Колкови забава мини Фустан информации За Производот : Сезона : Летен Пол : Женски Повод : Дневен,Секојдневен,Партиски Материјал : Тип На Плетена Шема : Стил На Лента : Лежерна должина на Ракавот : Јака Со Долги Ракави : О-Вратот Одговара : одговара на дебелината на големината : Стандард Како Да се мие : Рачно Перење Ладно,Закачете Или Исушете Го Она што го добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Фустан Големина На Бистата Должина на ракавот м 100см/39,37" 47см/18,50" 80см/31,50" Големина : М Биста : 100см/39,37" Ракав : 47см/18,50" Должина : 80см/31,50" Фустани за жени 2022 Година. женски фустани. летни фустани за жени. Жените Се Облекуваат. есенски фустани за жени.

R

Им се допаѓа и на купувачите