.

.

Џулик Женска Вечерна Забава Цветен Принт Бодикон Без Ракави Миди Фустан

Џулик Женска Вечерна Забава Цветен Принт Бодикон Без Ракави Миди Фустан

DEN 0.67
Износ

Карактеристики На Производот : . Должина На Ракавот : Без Ракави. Деколте : Кружен Врат. Материјал : Полиестер. Тип На Ткаенина : Дрес. Шема : Печати. Стил : Тенк Фустан. Затворање : Пуловер. Повод : Елегантна мода. Сезона : Лето. Тип На Ремен : Редовен. Оддел : Жени. Половината : Природно. Тип На Големина : Редовно. Стил На Јака : О-Вратот. Тема : Цвет. Одговара : Класичен. Карактеристики : Печатење (препечатување) Цветен Принт. Тркалезен Врат Без Ракави. Бодикон Тенок Одговара. Должина На Коленото. Повик & Партија.

R

Им се допаѓа и на купувачите