.

.

Памучен Миди Фустан За Жени Женски Фустани Со Оглавник За Летни Летни Фустани Секојдневен Макси 棉麻 Дамски Темперамент Фустан Со Една Рамена Половината Женски Пос

Памучен Миди Фустан За Жени Женски Фустани Со Оглавник За Летни Летни Фустани Секојдневен Макси 棉麻 Дамски Темперамент Фустан

DEN 1.33
Износ

棉麻 Дами Темперамент Едно Рамо Половината Вратоврска Долг Ракав Фустан. Материјал : памучна постелнина. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 300гр. големина На Пакетот : 0х0х0см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Тексас Фустани Датум Фустан За Жени Миди Фустан За Жени Цветен Фустан Удобен Фустанс Табела Со Големина : . Големина : S Биста : 88cm/34.65" Половината : 74cm/29.13" Должина : 124cm/48.82"Големина : M Биста : 92cm/36.22" Половината : 78cm/30.71" Должина : 125cm/49.21"Големина : L Биста : 98cm/38.58" Половината : 84cm/33.07" Должина : 126см/49.61"големина : xl Биста : 104см/40.94" половината : 90см/35.43" Должина : 127см/50.00" повод : Модерен фустан за сонце во боја за вратоврска погоден За Пролет, лето, fall, зима, маскарада, Ноќен Клуб, забава, клупска облека, секојдневен, одмор, плажа и било кој . Рачно / Машинско Перење, Немојте. Карактеристики : Секојдневен Стил, Краток Ракав, Мек И Растеглив, Течен Фустан, Удобен За Носење. Овој Секојдневен Фустан Е Над Колената И Доволно Долг Што Не Би Требало Да Носите Хеланки Со Него Доколку Не Сакате. Лесно Е Да Се Стави Или Одложи. Тоа Е Дефинирано Како Основно Парче За Сите Прилики. Овој Миди Фустан Може да се Носи Како Алтернатива на Палто,јакна или Кошули Во Пролет, Есенска Сезона Или Дури И Да се Носи Сам Во Лето. Ве Молиме Проверете Ги Мерењата На Големината Пред Да Нарачате За Да Обезбедите Соодветно Вклопување.

R

Им се допаѓа и на купувачите