.

.

Бесплатно склопување женски потсмев со вратот од миди џемпер со страничен отвор

Бесплатно склопување женски потсмев со вратот од миди џемпер со страничен отвор

DEN 0.67
Износ

Минималистички стил со максимална привлечност. За fallуби се во фустанот за џемпери без ракави на слободното склопување. Стил за сите сезони, спарете го со сандали со потпетици во сончеви денови или слој овој едноставен миди фустан со блејзер и чизми кога е студено. Curveубител на кривата, со страничен отвор, овој фустан го размачкува секој вашиот потег. Исклучиво на. Материјал : 81% вискоза/19% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. одговара : опремена. Должина : макси фустан; 46 ”долг од центарот на задниот врат за големина S. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : потсмев на вратот; странични парчиња; Мешана текстура на бод; нелиран. Страничен отсег за исмејување на вратот Миди фустан за жени од слободно собрание.

R

Им се допаѓа и на купувачите