.

.

Дами Миди Фустан Џеб Долги Фустани V Вратот Партија Елегантен Бел 4XL

Дами Миди Фустан Џеб Долги Фустани V Вратот Партија Елегантен Бел 4XL

DEN 1.00
Износ

Опис : Состојба : 100% Сосема Нова И Висококвалитетна Боја : Жолта, Бела, Темно Сина (По Избор)Големина : S, M, L, XL, XXL, 3 XL, 4 XL, 5 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 95% Полиестер, 5% Спандекс Деколте : V Должина На Вратот : Долга Ракав Должина : Долга Сезона : Пролет, Лето, Aut, Fall, Тип На Зимска Шема : Цврста Боја, Копчиња, Џебови, Странично Пакување Содржина : 1 Х Фустан (Други Додатоци Не Се Вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Миди Фустан, Пролет Fall Фустани, Партија Празник Фустан, Долга Кошула Фустан. Материјал-95%Полиестер, 5%Спандекс. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-V Вратот Миди Фустан, Долг Ракав Долг Фустан, Еднобоен Фустан Со Џебови, Фустани Со Копчиња, Трендовски и Елегантен. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Го Прави Овој Фустан Совршен За Работа, Секојдневен, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Натпревар-Обичен Миди Фустан Со Потпетици или Сандали За Фантастичен Изглед Во Пролет, ќе Ви се допадне.Можете Исто Така Да Ја Облечете Со Кратка Тексас Јакна или Кардиган, Во Пар Со Чизми Во Fall и Пролет.

R

Им се допаѓа и на купувачите