.

.

Женски Летен Врат Цветен Принт Без Ракави Пуловер Со Плус Големина Долги Фустани Женски Фустан За Обвивка Женски Фустани Летни Фустани За Жени Кратки Промаши Фуст?

Женски Летен Врат Цветен Принт Без Ракави Пуловер Со Плус Големина Долги Фустани Женски Фустан За Обвивка Женски Фустани Летни

DEN 239.84
Износ

со бидете малку поинакви предизвика рачно мерење.Шамбреј Облечи Табела : . Големина : S Биста : 95cm/37.40" Должина : 131cm/51.57"Големина : M Биста : 100cm/39.37" Должина : 132cm/51.97"Големина : L Биста : 105cm/41.34" Должина : 133cm/52.36"Големина : XL Биста : 110cm/43.31" Должина : 134cm/52.76"големина : xxl биста : 115cm/45.28" должина : 135cm/53.15"големина : xxxl биста : 120cm/47.24" должина : 136cm/53.54" одговара : одговара на големината. Повод : Градина Партија, Секојдневно, Плажа, клуб, улица,. Без Ракави Плус Големина Пуловер Долги Фустани Жени.

R

Им се допаѓа и на купувачите