.

.

Завиткајте Летен Фустан Жени Со Квадратен Врат Обичен Фустан Со Краток Ракав Цветна Летна Плажа Возбуда Со Висок Струк Алин Миди Фустани Лизгачки Миди Фустан Цвет?

Завиткајте Летен Фустан Жени Со Квадратен Врат Обичен Фустан Со Краток Ракав Цветна Летна Плажа Возбуда Со Висок Струк Алин

DEN 326.24
Износ

Висок Половината Нивоа Возбуда Мини Фустан. Квадратни Вратот Без Грб Вратоврска Назад Дизајн. Краток Ракав Со Еластични Манжетни. Бохо Тече Линија Ласкава Форма. Око Фаќач Целиот Цветни Печати. Во Нов Трендовски Над Должината на Коленото. Течниот Летен Фустан Е Станување За Летните Денови. Дизајнот Без Грб И Вратоврска Му Дава На Фустанот Личност. Со Својот Цветен Принт Слатки Кратки Ракави Ретро Квадратен Врат и Еластичен Струк Фустанот Изгледа убаво квалитетно и Особено Женствено. Боја Кајсија Розова/ Кајсија Сина / Црна Портокалова / Црна Виолетова / Бела Портокалова / Црна Кајсија / Зелена Розова. Стил Секојдневен / Симпатичен / Стилски / Шик / Новина . Ракави Краток Ракав. Сезона Пролет / Лето / Fall. Деколте Квадратен Врат. Стил Секојдневен / Симпатичен / Стилски / Шик / Новина . Ракави Краток Ракав. Сезона Пролет / Лето / Fall. Повод Секојдневно Носење / Секојдневен / Дневен Изглед / Отворено / Канцеларија / Училиште / Дома / / Семеен Собир / Банкет / Шопинг / Запознавање / Одмор / Одмор / / Забава / Клуб / Паб / Плажа / Фестивал / Враќање Дома / Свадби / Патување / Патување / Подароци / Подароци / Модна Фотосесија / Шик Улична Облека. Бохо Краткиот Фустан Има Два Тотално Различни Начини На Носење Благодарение На Одличната Еластика На Деколтето И Sleeves.It Може Да Биде Плоштадот Вратот Повик Линија Фустан. Ако Претпочитате Повеќе Изглед, Можете Да Ги Спуштите Ракавите И Да Го Носите Фустан Надвор Од Рамото.Големина шема : . Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 90см/35.43" Рамо : 38см/14.96" Ракав : 15см/5.91" Половината : 58-78см/22.83-30.71" Должина : 110см/43.31"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 94см/37.01" Рамо : 39см/15.35" ракав : 16см/6.30" половината : 62-82см/24.41-32.28" должина : 111см/43.70"големина : л сад : 8 велика британија : 12 еу : 38 биста : 98см/38.58" рамо : 40см/15.75" ракав : 17см/6.69" половината : 66-86см/25.98-33.86" должина : 112см/44.09"големина : xl сад : 10 велика британија : 14 Еу : 40 биста : 102см/40.16" рамо : 41см/16.14" ракав : 18см/7.09" половината : 70-90СМ/27.56-35.43" должина : 113см/44.49"ГОЛЕМИНА : XXL сад : 12 велика британија : 16 еу : 42 биста : 106cm/41.73" рамо : 41cm/16.14" ракав : 19cm/7.48" половината : 84-94cm/33.07-37.01" должина : 114cm/44.88" женски краток фустан материјал мекиот и лесен материјал е за топли летни денови. Се Чувствува Супер Лесно И Удобно Наспроти Вашата Кожа. Летниот Фустан Е Особено Привлечен Со Цветните Принтови и Подобро Да Се Види Преку Проблематични Фустани За Жени. Повлечете Го Затворањето Макси Летни Фустани За Жени. Ве молиме Погледнете Го Мерењето На Големината На Сликата Пред Да Нарачате Завиткајте Околу Фустани За Жени. Погоден за Одмор, Патување, Дружење, Секојдневен Ден, Состанок, Излегување И Други Прилики Фустани Кај Жени. КАРАКТЕРИСТИКИ Женски Фустани Летни Фустани За Жени Фустани На Плажа За Жени Квадратен Врат Со Еластична Облога Кратки Ракави Со Еластична Само Вратоврска Назад Еластична Еластична Висок Струк Чаден Грб Половината Цветен Принт Замав Размавта Полите И Форма На Линија Над Должината На Коленото Летни Туники.

R

Им се допаѓа и на купувачите