.

.

Тифун Фустани За Жени Копчиња Исклучен Фустан Без Ракави Секси Печатење Принцеза Мини Фустан Сино XL

Тифун Фустани За Жени Копчиња Исклучен Фустан Без Ракави Секси Печатење Принцеза Мини Фустан Сино XL

DEN 0.67
Износ

Жени Секси Копчиња За Печатење Исклучен Фустан Без Ракави Принцеза мини Фустанжени летен фустан, Цврсти каузални фустани, женски Фустан за Забави, фустан на плажа долг фустан.Материјал : 95% Полиестер, 5% Спандексфит : Опуштени Ракави : Сезона Без Ракави : Пролет, Летни Карактеристики : Секојдневен стил, Тенок фит, елегантна висококвалитетна ткаенина, многу мека за допир и големина на абење : Големина На С. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 71-97см/27.95-38.19 "Должина : 86см/33.86". Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 76-102см/29.92-40.16 "Должина : 88см/34.65". Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 81-107см/31.89-42.13 "Должина : 90см/35.43". Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 86-112см/33.86-44.09 "Должина : 92см/36.22". Големина : 2xl Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 91-117см/35.83-46.06 "Должина : 94см/37.01" Тип На Фустан : женски летен фустан, Цврсти каузални фустани, женски Фустан за Забава, долг фустан на Плажа. Ткаенина : 95% Вискоза+5% Спандекс, мека, удобна, растеглива, пријателска за кожата. Повод : Секојдневен, Спиење, Работа, Одмор, Надвор, Дома, Дневна. Погоден за луѓе : фустанот ќе служи тинејџерски, средно губење на тежината, добивка, тела добро. Препорачуваме : можете да спарите појас и јакна со него,ќе се појави поинаков прекрасен изглед. Совршен фустан за секојдневен, бременост, свадба, забава, одмор, улична облека, секојдневен живот.

R

Им се допаѓа и на купувачите