.

.

Женски Фустани Летни Маици Со Кратки Ракави Трендовски Печатени Миди Фустани Со Половината На Екипажот Со Џебови

Женски Фустани Летни Маици Со Кратки Ракави Трендовски Печатени Миди Фустани Со Половината На Екипажот Со Џебови

DEN 2.00
Износ

Добредојдовте Во Продавницата кинхвинг, ви посакувам среќен шопинг. Нашите производи се произведуваат во нашата сопствена фабрика со различни стилови. ♚Нудиме различни попусти и нудиме 30-дневна гаранција за квалитет. rest ве молиме бидете сигурни да поставите нарачка . ♚Ако имате какви било прашања, ве молиме слободно контактирајте ме, наша чест е да ви служиме. НЕКОЈ ПРАША. П : дали квалитетот на облеката е како што е опишано? . О : да, ако производот што го добивате не е опишан како што е опишано, ние сме подготвени да ви дадеме целосна наплата. . П : како да ја изберете големината? . О : Почитувана Кралица, ве молиме проверете ја нашата табела со големини,предлагаме да купите една големина поголема. Благодарам . Мравки изработени од висококвалитетна ткаенина за брзо сушење со меко истегнување. Про-кожа, еластична издржлива, ја олеснува целосната и многу удобна за носење. ✿. Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас благодарам! Материјал : 65% Памук, 35% Полиестер. Ткаенината е супер мека, еластична и удобна. Лесниот и течен материјал со едноставен и моден дизајн го прави овој фустан погоден за повеќето жени. Тип : женски летни фустани/ летен фустан/ фустан на плажа/ сарафани за жени/ летни фустани за жени 2023/ фустани со ремени за шпагети/ цветен фустан/ фустан за сонце/ сарафан/ пролетен фустан/ венчаници за гости. Натпревар : Симпатичен Летен фустан одлично со накит, сандали, потпетици или дури и патики. Обичниот лабав фустан за лулашка, исто така, може да изгледа привлечно ако го спарите со ремен за ноќно излегување и во комбинација со пар чизми ќе направи да изгледате одлично. Совршен за плажа, улична облека, свадбен гостин, одмор, клуб, училиште и секојдневно носење. Прилика : Едноставен и Елегантен дизајн го прави погоден за сите секојдневни носења и свечени прилики како секојдневна,работа,патување,плажа,канцеларија,ноќ на состаноци,etc.It може да се користи во пролет/лето /umn/зима. Подарок : женскиот фустан е стилски, шармантен и убав. Убав и внимателен подарок за себе, вашите соученици, роднини, семејство или пријатели.

R

Им се допаѓа и на купувачите