.

.

адвиикд Црн Фустан Женски Без Ракави Едното Рамо Возбуда Висока Сплит Забава Вечер Долг Свечен Фустан Бел Л

адвиикд Црн Фустан Женски Без Ракави Едното Рамо Возбуда Висока Сплит Забава Вечер Долг Свечен Фустан Бел Л

DEN 367.84
Износ

Дами Вечер Носете Долги Фустани Женски Фустан Длабок V Врат Долг Ракав Лесен Тенок Фустан Со Светки За Ситни Женидескрипција : Пол : Женска Должина : Редовен Материјал : Полиестерокција : Секојдневен, Секојдневен Стил : Секојдневно, модно перење : и миењето раце и машинското перење е Окпакет вклучуваат : 1 ПАРЧИЊА Фустан Квалитативен Материјал : Изработен е Од Висококвалитетни Материјали, Доволно Издржлив за Секојдневно Носење. Фустаните Направени Од Полиестер Имаат Добра Отпорност На Брчки И Способност За Зачувување На Обликот. Тоа Го Прави Фустанот Да Има Квалитет На Брчки -, Можете Да Го Измиете Директно Со Машина За Перење Или Рака. Уште Повеќе, Материјалот Е Познат И по Својата Еластичност, Дишење, Економски и Супер Меки Карактеристики. Прекрасен Стил На Дизајнирање : Нежен Стил На Крпеница Од Светки Погоден За Повеќето Форми На Телото, Ве Прави Да Изгледате Повеќе Мода И Трендовски, Исто Така Може Да Биде Породилна Облека. Тоа Е Вообичаен Дизајн кој може да Се Примени За Секојдневно Носење. Нискиот Профил И Нежниот Стил На Дизајнирање Можат Да Ја Издржат Вашата Убавина И Диспозиција. Тоа е Прекрасен И Нежен Фустан. Производи Со Висок Квалитет : Фустаните Беа Изработени Од Висококвалитетен Полиестер Кој Е Супер Мек И Пријателски За Кожата За Жените И Дамите. Ние Се Посветивме Да Ви Обезбедиме Потопла Услуга. Благиот Материјал Што Го Усвоивме е Сигурен И Нема Потреба да се Грижите За Нивото на Удобност. Супериорна Услуга : Ги Поздравуваме Сите Резонантни Коментари И Предлози. Вашата Афирмација Е Најдоброто Нешто Што Ќе Не Стимулира Напред. Ако Се Соочите Со Проблеми Кога Ги Користите Нашите Производи, Ве Молиме Побарајте Помош. Ние Ќе Ви Обезбедиме Најмногу Услуги. Применлива Повеќекратна Сцена : Костум За Бохо, Дневно, Плажа, Забава, Одмор, Одмор, Патување, Улична Облека Или Која Било Друга Пригода Што Ја Сакате, Слатки Фустани Со Туника За Жени. Уште Повеќе, Може Да Биде И Прекрасен Подарок за Вашите Пријатели и Семејства.

R

Им се допаѓа и на купувачите