.

.

Плус Големина Пролет Фустани За Жени Плажа Краток Ракав Обичен О-Вратот Фустан Женски Фустан Стил Печати Летен Женски Фустан

Плус Големина Пролет Фустани За Жени Плажа Краток Ракав Обичен О-Вратот Фустан Женски Фустан Стил Печати Летен Женски Фустан

DEN 2.00
Износ

Боите може да бидат малку различни во зависност од компјутерот и поставкитематеријал : Полиестер како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија Тип На Шема : Стил На Печатење : Секојдневен,Шик Сезона : Пролет,лето должина на Ракавот : Кратка Дебелина На Ракавот : Стандарден Пол : жените ве Молиме дозволете 1-3 см да се разликува поради рачно мерење, Благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи) : одговара на големината на приликата : дневно,Секојдневно,Што Добивате : 1 ° womenени Rompernote : ве Молиме споредете Ги Големините На Деталите Со Вашите Пред Вас !!!Плус Големина Женски Облечи Шема : . Големина : S Биста : 86cm/33.86" Половината : 82cm/32.28" Должина : 92cm/36.22"Големина : М Биста : 92cm/36.22" Половината : 86cm/33.86" Должина : 93cm/36.61"Големина : L Биста : 98cm/38.58" Половината : 88cm/34.65" Должина : 94cm/37.01"големина : xl биста : 102cm/40.16" половината : 92cm/36.22" должина : 95cm/37.40"големина : xxl биста : 108cm/42.52" половината : 96cm/37.80" должина : 96cm/37.80" Она што го добивате : 1émpernote Жените Rompernote : бохо макси фустан За Жени. Материјал : Полиестерски Женски Фустани Пролет. Сезона : Пролет, Летни Женски Фустани Секојдневен. Тип на шема : Печати Пролетни Фустани За Жени. Пол : Жени Обични Фустани За Жени.

R

Им се допаѓа и на купувачите