.

.

Меува Женски Памучен Ленен Фустан Летен Асиметричен Миди Фустани Без Ракави Со Асиметричен Врат Плус Големина Фустани Со Кошула Со Линија

Меува Женски Памучен Ленен Фустан Летен Асиметричен Миди Фустани Без Ракави Со Асиметричен Врат Плус Големина Фустани Со Кошула

DEN 0.67
Износ

Женски Памучен Ленен Фустан Лето Без Ракави Асиметричен Врат Миди Фустани Плус Големина Линија Кошула Фустани. Материјал : Полиестер. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 160гр. големина На Пакетот : 30х25х2см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Табела големина : . Големина : С ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 САД : 4 Биста : 90см/35.43" Должина : 81см/31.89"Големина : М ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 САД : 6 Биста : 94см/37.01" Должина : 82см/32.28"Големина : Л ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 САД : 8 БИСТА : 98см/38.58" Должина : 83см/32.68"Големина : xl ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 сад : 10 биста : 102cm/40.16" должина : 84cm/33.07"ГОЛЕМИНА : XXL ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 еу : 42 сад : 12 биста : 106cm/41.73" должина : 85cm/33.46" За ДА СЕ ОБЕЗБЕДИ ЗАДОВОЛСТВО На вашиот Ве Молиме Погледнете ги информациите за големината на продавачот на сликата или во описот. Жени Обични И Фустани Долги Фустани За Жени. Кратките Ракави Ја Покажуваат Вашата Симпатичност, Смоквите со Висок струк Ја Покажуваат Вашата Фигура и Прават Да Изгледате Потенок, Плисираните Здолништа со а-линија Ја Средуваат Вашата Средна Линија, А Квадратните Или Деколтењата Надвор од рамената Го Покажуваат Вашето Ласкаво Деколте. Прекрасни Секојдневни Фустани За Жени Плетени Миди Фустани Без Ракави. Погоден За Пролет, Лето, Fall Макси Ситни Жени. Внимание : Чистите" Бели " Фустани Се Малку Гледаат, Ако Сакате, Се Препорачува Со Долна Облека. За Жени Обични Фустани Се Облекуваат Со Чипка За Жени. Чизми Ако Фустан Теле. Чипка Бендови Околу Половината За Модерен Стил 1950 Гроздобер Фустани За Жени 2xl Фустани За Жени Плус Големина Секојдневен.

R

Им се допаѓа и на купувачите