.

.

Бесплатно собрание, женски V-врат ФАУ, обвивка за миди фустан

Бесплатно собрание, женски V-врат ФАУ, обвивка за миди фустан

DEN 463.84
Износ

Гламски поглед се преобликуваше во една ден една и направена облека : фустан за завиткување на faux faux на слободен склоп. Решавањето за скоро секој момент на носење, овој елегантно стилизиран фустан има обична вибрација надградена со прилагодување на завиткување. Кросоверниот фронт е уредно зашиен во половината, спречувајќи празнини во деколтето, додека целокупниот изглед е чист и течен благодарение на ракавите на Pouf со еластични манжетни и целосно здолниште. Совршено за излети од топло време, специјални настани или спарени со блејзер за работа. Исклучиво на. Материјал : 98% памук/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина M. Fit : Опуштено. Должина : Миди фустан; 43 ”долг од центарот на задниот врат до полите на коленото за големина M. Затворање : стил на пуловер; Копче за грб и клуч. Ракави : кратки ракави на пауф со еластични манжетни. Ockебови : Две странични џебови на цвест. Карактеристики : Supplice V-Neckline; Замачкана еластична половината. V-вратот faux завиткан миди фустан за жени од слободно собрание.

R

Им се допаѓа и на купувачите