.

.

Божиќен Фустан Од 1950 тите За Жени Моден Божиќен Принт Туника Кринек Кратки Ракави Миди Фустани Со Прерамки

Божиќен Фустан Од 1950 тите За Жени Моден Божиќен Принт Туника Кринек Кратки Ракави Миди Фустани Со Прерамки

DEN 159.20
Износ

Божиќен Фустан Од 1950 тите За Жени Моден Божиќен Принт Туника Миди Фустани Со Кратки Ракави Со Кратки Ракави Со Ремени Мода Секојдневно Цветно Печатење Фустан Со Краток Ракав Со Кружен Врат До Колена : 1.Мека удобна, погодна за секојдневно носење.2. Тоа е елегантно, модерно топло.3. Мека, дише ткаенина обезбедува исклучителна удобност издржливост.4.Повод : Секојдневен, Роденден,Запознавање,Забава, за работа, домашен Одмор и многу повеќе.Одговараат За Целата Сезона.5. Содржина на пакетот : 1 Х Женски Фустан Сезона : Сите сезонски пол : Жени, Девојка Повод : Секојдневен, Далииматеријал : Тип на полиестерпетер : Печатен Стил : Секојдневен, Моден Должина : Редовна Должина на Ракавот : без ракави Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување или Линиски Сув Божиќен Клиренс. Божиќен Фустан Од 1950-тите За Жени Моден Божиќен Принт Туника Кринек Кратки Ракави Миди Фустани со Прерамки. Материјал : Дозвола За Заштеда На Fall/Зима 2023 Дише, лесен, топол и удобен за носење.Овој врв може да се измие со машина и брзо се суши. Тоа нема да се намали значително во миењето. Натпревар : Божиќ, Денот на Благодарноста, Ноќта на Вештерките, Дозвола За Заштеда На Fall Зима 2023 Година, Секојдневно Носење, Дома, Работа, Улично Носење, Забава, Состаноци, Одмор, Шопинг, Кафулиња и Други Секојдневни Прилики. Лесно за совпаѓање : можете слободно да се совпаѓате со тоа. Овие врвови/ фустани можат совршено да се совпаднат со панталони, високи потпетици, јакни, сандали итн., уникатен стил, ве прават убави, стилски, секси, елегантни. женска кошула,женска розова камо,женски пиратски врв,блуза со леопард принт,трендовска облека,мрежести блузи,канелена блуза,кошула со копчиња за жени,газа облека жени,облека за есенски слики за жени,џемпер кошули,облечени блузи,новогодишна кошула за жени,блуза де навидад пара мујер,газа кошули за жени,течни резервоари за жени,ленени туники за жени,плус големина печатење врвот,портокал карирани кошула,породилно облека,долги ракави крем кошула жени,жени денот на благодарноста облека,резервоарот блузи жени трендовски,следната.

R

Им се допаѓа и на купувачите