.

.

Лажичка женска кожена фустана фустан со миди, големини xs-xxl

Лажичка женска кожена фустана фустан со миди, големини xs-xxl

DEN 2.00
Износ

Влегуваме во кожа-центрична сезона и кожната кошула на лажичката е подготвена да даде изјава. Со драматично плетено здолниште на дното и појас за само-вратоврска што ја размачкува вашата силуета. Во трендовски миди должина да се протега на денот и… ноќта во стил. Исклучиво на. Материјал : 97% полиестер/3% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’7 'и носи големина S. одговара : опуштено. Должина : MIDI; 48 'од задниот врат. Деколте : јака од точка. Затворање : Предвремено копче пред. Ракави : Долги ракави со манжетни за копче. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Faux кожа; појас за само -вратоврска; плетенско здолниште. Longенски долг ракав кожен фустан од лажичка. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.

R

Им се допаѓа и на купувачите