.

.

Женски Летен Цветен Фустан Летни Фустани До Колена Женски Фустани Без Ракави Шупливи Извртени Фустани За Тело Завиткајте Тенки Фит Вечерни Фустани За Забави

Женски Летен Цветен Фустан Летни Фустани До Колена Женски Фустани Без Ракави Шупливи Извртени Фустани За Тело Завиткајте Тенки

DEN 2.67
Износ

Сезона : Лето. Пол : Жени. Материјал : Полиестер. Декорација : Рашири Вратот. Должина На Облека : Средна Должина. Должина На Ракавот : Без Ракави. Тип На Шема : Лента. Стил : Мода, Каузалкаобични Фустани Жени Плус Големина Широка Нога Женски Фустан Панталони Долга Душо Фустан За Жени Облека За Женски Женски Фустани бизнис Шема : . Големина : S Биста : 81cm/31.89" Половината : 63cm/24.80" : 85cm/33.46" Должина : 82cm/32.28"Големина : M Биста : 85cm/33.46" Половината : 67cm/26.38" : 89cm/35.04" Должина : 83cm/32.68"Големина : L Биста : 89cm/35.04" половината : 71cm/27.95" : 93cm/36.61" должина : 84cm/33.07"големина : xl биста : 93cm/36.61" половината : 75cm/29.53" : 97cm/38.19" должина : 85cm/33.46"големина : xxl биста : 97cm/38.19" половината : 79см/31.10" : 101см/39.76" должина : 86см/33.86" повод овој Мини Фустан е за забава, канцеларија партија, ноќен клуб, свадба Гостин, Вечер, датира крпеница фустани за жени Плус големина Формални фустани за жени над 40 фустан за враќање дома тинејџерки женски фустани долги ракави Сатен Фустан за жени. Овој Летен Мини Фустан На Плажа Е Изработен Од Удобна, Еластична И Лесна Ткаенина. Машина За Перење. Женски Кратки Фустани Фустани Со Долги Ракави За Жени Фустани На Плажа Без Прерамки Женски Забави Обични Опремени Лизгачки Жени. Повлечете Го Затворањето Крем Фустани Во Боја За Жени Рушен Фустан За Жени Фустани Со Каул Врат За Жени Вечерни Фустани Со Ремени Без Ракави. Машинско Перење Тесни Вградени Фустани За Жени Со Ракави Зимски Фустан Жени Жени Секојдневна Летна Јакна Жените Облекуваат Облека Без Ракави Фустан За Жени Секојдневен. Уникатниот Шуплив Дизајн Со Мека Ткаенина Го Покажува Вашиот Шармантен Вкус,тенок Стил Разубавете Ги Рацете и Нозете, Ласкавиот Избрзан Дизајн Покласичен и Елегантен за вас. Совршено Покажете Ги Вашите Облини, Овој Фустан Мора Да Ве Натера Да Се Истакнете Меѓу Другите! Ситни Фустани Со Големина 12 Секојдневни Фустани За Жени Вграден Фустан Со Светки За Жени Ноќна Роза За Забави Плус Големина Фустани За Жени Фланелен Фустан За Жени.

R

Им се допаѓа и на купувачите