.

.

Колиша Дами Боемски Фустани Цветен Принт Миди Долг Фустан Ракав Лабава Партија Вратот На Екипажот Роуз Црвено С

Колиша Дами Боемски Фустани Цветен Принт Миди Долг Фустан Ракав Лабава Партија Вратот На Екипажот Роуз Црвено С

DEN 259.04
Износ

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Миди Фустан, Секојдневни Долги Фустани, Пролетен Есенски Фустан, Цветни Фустани За Печатење Тип На Шема : Цветен Печатен Дизајн : Џебови Боја : Вино Црвено, Зелено, Розово Црвено, Темносина (По Избор)Големина : XS, S, M, L, XL, 2 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 100% Полиестернеклин : Екипаж Должина на вратот : Должина На Долги Ракави : Долги Ракави Сезона : Пролет, Aut, Зимски Прилики : Секојдневни, Патувања, Одмор, Работа, Забава, Секојдневни, Состаноци, Филмови, Улица, Плажа Карактеристики : 1. Ткаенина : 100% Полиестер, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење. Ласкање На Повеќето Типови На Тело. 2. Дизајн : Обичен Лабав Цветен Долг Фустан. Дизајнот На Вратот и Џебовите на екипажот Прави Да Изгледате Привлечно во Толпата. Класичен Гардероба Главен Фустан.3. Карактеристика : Миди Фустани, Боемски Фустан Со Долги Ракави, Фустан Со Цветен Принт, Фустани На Вратот На Екипажот, Трендовски И Елегантен.4. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата.5. Совршено За Усогласување со Високи Потпетици, Мини Чанти Како Што Сакате.Содржина на пакетот : 1 х Женски Миди Фустан (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Миди Фустан, Пролет Fall Фустани, Партија Празник Фустан, Долг Фустан. Материјал-100% Полиестер. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Миди Фустан На Вратот На Екипажот, Долг Ракав Долг Фустан, Цветен Фустан Со Принт Со Џебови, Секојдневни Лабави Боемски Фустани, Трендовски и Елегантен. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Го Прави Овој Фустан Совршен За Работа, Секојдневен, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Натпревар-Цветниот Миди Фустан Со Потпетици или Сандали За Фантастичен Изглед Во Пролет, ќе Ви се допадне.Можете Исто Така Да Ја Облечете Со Кратка Тексас Јакна или Кардиган, Во Пар Со Чизми Во Fall и Пролет.

R

Им се допаѓа и на купувачите