.

.

Ентинеја Женски Моден Џемпер Фустан V Вратот Долг Ракав Ребрести Плетени Миди Молив Фустани Со Појас Сина XXL

Ентинеја Женски Моден Џемпер Фустан V Вратот Долг Ракав Ребрести Плетени Миди Молив Фустани Со Појас Сина XXL

DEN 415.84
Износ

Дебелина : табела Со Стандардна Големина : . Големина : с ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6 САД : 4 ЕУ : 36 Биста : 86см/33.86" Должина : 86см/33.86" Ракав : 57см/22.44"Големина : М ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 САД : 6 ЕУ : 38 БИСТА : 90см/35.43" Должина : 87см/34.25" Ракав : 58см/22.83"Големина : Л ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 САД : 8 ЕУ : 40 БИСТА : 94СМ/37.01" должина : 88см/34.65" ракав : 59см/23.23"големина : xl велика британија : 12 сад : 10 Еу : 42 БИСТА : 98СМ/38.58" должина : 89см/35.04" ракав : 60см/23.62"големина : xxl велика британија : 14 Сад : 12 ЕУ : 44 БИСТА : должина од 102 СМ/40,16" : 90см/35,43" ракав : 61см/24,02" ● Висококвалитетна и ултра мека ткаенина е подготвена да остане Пријатна, ТОПЛА, ЦЕЛ ден во fall? Нашиот кабелски плетен пуловер има путер-мек и пријателски за кожата ентериер од руно кој обезбедува долготрајна топлина и ултрасофт чувство. Цврстиот фустан за џемпери со пуловер се задолжителен плакар за вашата гардероба. ●КЛАСИЧЕН И МОДЕН ФУСТАН за ЏЕМПЕР ● Класичен дизајн на плетен кабел, врат на екипажот, ребрести манжетни, еднобојна боја, преголем пуловер со долги ракави. Со преголем дизајн, овој преголем џемпер е пријателски настроен кон сите типови на тело и ви помага да изградите шармантна облека за секоја активност. ●РАЗНОВРСЕН СТИЛ ЗА FALL 2023 година ● буци џемпер фустан лесно може тимови со хеланки, фармерки, чизми до колена или патики, тоа е шармантен и стилски стил. Погоден за лежење дома, одмор, секојдневно, работа, забава, улица итн. ● Ова Е УЖИВАЊЕ за НОСЕЊЕ} нашиот есенски и зимски џемпер фустан за жени совршено ќе го обликува вашето тело и ќе ви помогне да изградите шармантна облека за секоја активност. Комбинирајте класичен изглед со путер удобност на руно, така што ќе можете да поседувате и топлина и убавина во зима!. ●МОРА ВИСОКО ПРЕПОРАЧАНА МАРКА● : Ентиинеа е моден бренд кој комбинира стил, перформанси, вклопување и удобност. Висококвалитетниот буци пуловер со долги ракави е и достапен и достапен, совршен за секојдневно слободно време и многу важни прилики. Ве молиме внимателно проверете ја вашата големина од нашата табела со големини и нема потреба да се двоумите за сите овие извонредни производи.

R

Им се допаѓа и на купувачите