.

.

Бесплатно склопување женски мешан ребро џемпер миди фустан со долги ракави

Бесплатно склопување женски мешан ребро џемпер миди фустан со долги ракави

DEN 287.84
Износ

Магично минимално, фустанот за џемпери од слободното склопување го привлекува својот пат во вашата гардероба со вклопување во крива и мешана текстура на ребрата. Размислете за бескрајни можности додека го спарите овој супер мек фустан со блејзер и потпетици за канцеларија или тексас јакна и патики за ден за игра. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. Fit : Classic. Должина : Миди силуета; 41 ”долг од центарот на задниот врат за големина S. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долго. Ockебови : Ништо. Карактеристики : екипаж; странични парчиња; Мешана текстура на ребра; Супер-меко плетено; нелиран. Мешан ребро џемпер фустан за жени од слободно склопување.

R

Им се допаѓа и на купувачите