.

.

Фустан За Жени Летен Секојдневен Цветен Принт Фустан Со Замав Со Кратки Ракави V-Вратот

Фустан За Жени Летен Секојдневен Цветен Принт Фустан Со Замав Со Кратки Ракави V-Вратот

DEN 255.84
Износ

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 95см/37.40" Ракав : 19см/7.48" Должина : 110см/43.31" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 100см/39.37" Ракав : 20см/7.87" Должина : 111см/43.70" Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 БИСТА : 105 CM/41.34" ракав : 21cm/8.27" должина : 112cm/44.09" големина : xl сад : 10 велика Британија : 14 ЕУ : 40 БИСТА : 110 CM/43.31" ракав : 22cm/8.66" должина : 113cm/44.49" големина : 2xl сад : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 БИСТА : 115см/45.28" ракав : 23см/9.06" должина : 114см/44.88" големина : 3хл сад : 14 велика британија : 18 еу : 44 БИСТА : 120см/47.24" ракав : 24см/9.45" Должина : 115см/45.28" големина : 4хл сад : 16 велика британија : 20 ЕУ : 46 БИСТА : 125см/49.21" ракав : 25см/9.84" должина : 116см/45.67" Женски Летен лежерен моден цветен принт краток ракав в-ВРАТ ЗАМАВ ФУСТАН ВЕ МОЛИМЕ ПРОВЕРЕТЕ ја табелата СО ГОЛЕМИНИ пред Да Нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.Карактеристики : Материјал Лесен, ултра мек може да ве стопли цел ден, но останете ладни пригода : Секојдневно носење, вокација, Божиќ, состаноци, спорт, училиште, работа,улично носење итн. Лесно се спарува со чизми, слаби хеланки за трендовски изглед во пролет, aut и зима. Нега на облека : миење раце / миење машини со ниска температура, не избелувајте, избегнувајте изложување, виси на суво.Карактеристики : Секојдневен стил кој го покажува вашиот уникатен шарм и виталност, додадете чувство на елеганција и стил. Меко е и удобно и ќе Ви се допадне кога ќе го примите.Деталите за големината на белешката се разликуваат меѓу различните бои. Ве молиме проверете опис на производот за повеќе информации големина.Информации за производот : Сезона : Сите Сезонски Пол : Жени Прилика : Обичен Материјал : Полиестерстил : Темпераментна Должина На Патување : Редовна Вклопување : одговара на големината Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 Женска Облека Материјал : женскиот фустан е изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за секојдневно носење, изработен од мека ткаенина, полиестер, лесен и удобен, гардероба основен фустан, лесен за облекување Или полетување, Удобно За Носење, Можете Да Носите Цел Ден. Прилика : овој фустан е совршен за секојдневна, плажа, излет, забава, работа, секојдневна облека. Тоа е најдобриот избор за давање подароци. Измијте со ладна вода, големината нема да се промени многу, доколку имате какви било прашања при изборот, добредојдовте да се консултирате. Различни монитори ќе имаат мала разлика во бојата, ве молиме не им пречи.

R

Им се допаѓа и на купувачите