.

.

Холојивер Летни Фустани За Жени Трендовски Цветен Принт Бодикон Висок Сплит Фустан Долг Фустан Без Ракави Забава Оглавник Врат Без Грб Вестидос Бохо Халтер Макси ?

Холојивер Летни Фустани За Жени Трендовски Цветен Принт Бодикон Висок Сплит Фустан Долг Фустан Без Ракави Забава Оглавник Врат

DEN 335.84
Износ

❀ ❀ ❀Почитуван клиент : Добредојдовте Во холојивер!❀ ❀ ❀ Ние сме фокусирана продавница која нуди широк спектар на висококвалитетни предмети,вклучувајќи облека,мебел за дома, електроника и многу повеќе.Холојивер Клиренс Летни Фустани За Жени 2023 Трендовски Цветен Принт Бодикон Висок Сплит Фустан Долг Фустан Забава Без Ракави Оглавник Врат Без Грб Вестидос Бохо Халтер Макси Фустан Сина Карактеристики : 1.Материјал : Полиестер, Мек И Удобен2.Карактеристики : Без Ракави Дневно, Моден Стил. 3.Мека ткаенина што дише обезбедува исклучителна удобност и издржливост. 4.Повод : Секојдневен, Роденден,Состанок,Забава,за работа, домашен Одмор и многу повеќе.Одговараат За Целата Сезона.5.Содржина на пакетот : 1 Х Женски Фустан Пол : Женска Ставка Тип : фустан материјал : Тип На Полиестерпатер : Печатење што добивате : 1 Х женски фустан големина на табелата : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 102см/40.16 "Половината : 85см/33.46" Колк : 108см/42.52 "Должина : 89см/35.04" Машина За Перење. УДОБЕН МАТЕРИЈАЛ : овој фустан за жени е составен од Полиестер кој може да се пере во машина. Со висококвалитетни ткаенини и извонредна изработка, фустаните се дизајнирани да ја направат облеката поудобна. ПОВОД : Секојдневен, Спиење, Работа, Одмор, Надвор, Дома, Дневна. УСЛУГИ НА КЛИЕНТИТЕ : секој проблем во врска со нашиот производ, ве молиме слободно контактирајте не. Ги слушаме повратните информации од клиентите и го дотеруваме секој детал за да обезбедиме квалитет, вклопување и удобност. 100% ВРАЌАЊЕ НА ПАРИТЕ +ЕДНА ГОДИНА ГАРАНЦИЈА : Клиентите не сакаат нас и НАШАТА ЕДНОГОДИШНА ГАРАНЦИЈА : секој проблем со вашиот производ што ќе го вратиме или замениме. Купување без ризик!.

R

Им се допаѓа и на купувачите