.

.

Свети Патрикс Ден Гитара Џеб За Градите Кошула Со Кратки Ракави

Свети Патрикс Ден Гитара Џеб За Градите Кошула Со Кратки Ракави

DEN 2.00
Износ

Тип на издание : Олабави. Тип На Затворање : Ботон. должина на крпа : Редовна. Еластичност : Не-Истегнување. Дебелина : Лесен. Деколте : Јака За Кошула. Врвен тип : Печатени Кошули. Материјал : памучни мешавини. Ракав : Краток ракав. Стил : Гроздобер,Секојдневен,Одмор,Забава. Тема : Лето. Големина : м, Л, XL,XXL,3 XL, 4 XL. пакување листа : 1x Краток Ракав Кошула Сент Патрикс Ден Гитара Градите Џеб Краток Ракав Кошула.

R

Им се допаѓа и на купувачите