.

.

Статуа На Слободата Урбани Скитници Унисе Експлорер Тее

Статуа На Слободата Урбани Скитници Унисе Експлорер Тее

DEN 2.33
Износ

Воведување на " Урбани Скитници Унисекс Истражувач Маичка" : . Волшебен дизајн, иконски знаменитости. Боемски дезени, живописни бои. Зошто да ја изберете Нашата Урбана Страст За Скитници Унисекс Истражувач Маичка : . Тежок памук, премиум печатење. Без чешање странични рабови, крајна удобност. Лента за рамо за издржливост. Средна тежина на ткаенината, класично вклопување. Солза-далеку етикета, верен на големината. Подигнете го вашиот стил, прифатете го урбаното истражување. Големина Табела (Ширина х Должина х Ракав Должина) : . С : 17.99 "х 28.00" х 7.24". М : 20.00 "х 29.00" х 7.76". Л : 21.97 "х 30.00" х 8.23". XL : 23.98 "x 31.00" x 8.74". 2 XL : 25.98 "x 32.00" x 9.25". 3 XL : 27.99 "x 33.00" x 9.76". 4 XL : 30.04 "x 34.00" x 10.24". 5xl : 31.97" x 35.00" x 10.75" Статуа На Слободата Урбан Wanderlust Унисекс Explorer Tee.

R

Им се допаѓа и на купувачите