.

.

22 подароци Градска Кошула Во Квебек, Подароци, Маица

22 подароци Градска Кошула Во Квебек, Подароци, Маица

DEN 2.67
Износ

Квебек Сити Кошула. Унисекс тешката памучна маичка е основниот елемент на секоја гардероба. Тоа е основата врз која расте секојдневната мода. Се што му треба е персонализиран дизајн за да ги подигне работите на профитабилност. Специјално откачените влакна обезбедуваат мазна површина за врвна живост и острина на печатењето. Нема странични шевови значи дека нема чешање прекини под рацете. Рамената имаат лента за подобрена издржливост. : 100% памук (содржината на влакна може да варира за различни бои). : Средна ткаенина (5,3 мл/ид2 (180 г/м2)). : Класично вклопување. : Солза-далеку етикета. : Работи верно на големината 22 подароци Квебек Сити Кошула, Подароци, Маица.

R

Им се допаѓа и на купувачите