.

.

Маици Со долги Ракави Жени Паѓаат Мода Лабава Туника Западни Врвови За Дами Пуловер Со Тркалезен Врат Крпеница Дуксери Плус Врвови Со Големина Трендовски

Маици Со долги Ракави Жени Паѓаат Мода Лабава Туника Западни Врвови За Дами Пуловер Со Тркалезен Врат Крпеница Дуксери Плус

DEN 2.67
Износ

24 "Должина : 66cm/25. Големина : XL САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 112cm/44. +Забелешка : машина за перење/Миење раце се препорачува ладно, не белило. Сакате да Нарачате Повеќе Модна Облека ?Ве молиме Кликнете НА CZHJS За Да ДОБИЕТЕ Повеќе детали за Производот За Жени Падне Блузи Долг Ракав Плус Големина Карактеристики : Долги Ракави Маици Жените Паѓаат Мода Лабава Туника Западни Врвови За Дами Круг Вратот Пуловер Крпеница Дуксери Плус Големина Врвови Трендовски Ако сакате уникатен модел во вашата секојдневна гардероба, овие кошули за жени облечени секојдневен е точното парче што ви треба!Едноставната силуета е секојдневна шик и никогаш застарена., донесете порелаксирани и среќни времиња, може да се носат и во секојдневното патување кога носите или пазарувате, туризмот, откријте ја вашата добра фигура. Гаранција по продажбата За Оваа Есенска Кошула За Жени Ако имате какви било проблеми при купување или користење на производот, ве молиме кажете ни да го решиме навреме можеби нема да можеме да го направиме секој производ совршен, но ние ќе се потрудиме да го решиме проблемот за вас вашето разбирање ќе биде многу ценето Големина Шема : Големина : С САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 100см/39. Големина : XXL САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 116cm/45.37 "Должина : 61см/24.Имаме сопствен магацин Во Кина и САД, на долги растојанија не може да го запре нашиот ентузијазам за да се поврзете со сите вас. Нашиот посветен тим на соработници се уште е напорен на работа што ви носи добра квалитетна стока со голема вредност испорачана со исклучителна услуга за клиенти. Прилики : овие Меки И лесни Печатење Женски Блузи блузи за жени плус големина се основна облека за повеќето жени и девојки, погодни за различни спортски активности, како што се трчање, јога, танцување, возење велосипед, теретана, фитнес вежба, џогирање итн. Големина : Л САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 108см/42. Големина : XXXXXL САД : 20 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 24 ЕУ : 50 Биста : 128cm/50. Можете дури и да се спарите со шорцеви или здолништа кога времето ќе соработува! Одлично со сламена капа, чанта, за комплетирање на моден летен изглед. Дизајн : Жените Паѓаат Врвови со Долги Ракави плус големина карактеристики основни и класични, со умерена дебелина и дизајн што го намалува рестриктивното чувство на облека врз вас, ви носи кул и освежувачки, а дизајнот што се вклопува во близина му овозможува да ја манифестира кривата на вашето тело, правејќи ве самоуверени и шармантни. Големина : XXXXL САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48 Биста : 124cm/48.82 "Должина : 67cm/26.

R

Им се допаѓа и на купувачите