.

.

Гроздобер 80 Ти Игра НА ПАКМАН Ретро Машка Графичка Маица Маици Бриско Брендови Х

Гроздобер 80 Ти Игра НА ПАКМАН Ретро Машка Графичка Маица Маици Бриско Брендови Х

DEN 3.33
Износ

Изгледајте кул во стандардна маичка со кратки ракави. Каде што секаде и каде сакате другите да знаат 80-тите се најголемата деценија. Исто така, прави забавен подарок што се издвојува од нормата! ГОЛЕМИНА X ГОЛЕМ : Постигнете совршено вклопување со нашата големина X голема, со ширина на градите/предна должина од 24 "x 31", обезбедувајќи удобен и ласкав изглед. КЛАСИЧЕН КРОЈ ЗА СИТЕ : Доживејте безвременски стил со нашиот класичен крој, дизајниран за полабаво вклопување што одговара и на мажите и на жените. Оваа унисекс облека е неверојатно разноврсна. ЛЕСНИ УПАТСТВА ЗА НЕГА : Одржувањето бара минимален напор со нашите удобни и без проблеми упатства за нега. Само измијте ја машината во ладна вода, исушете ја на ниско ниво и избегнувајте пеглање за да ја задржите чистата состојба.

R

Им се допаѓа и на купувачите