.

.

Дух Волк Вител Симбол Животно Машка Графичка Маица Маици Бриско Брендови

Дух Волк Вител Симбол Животно Машка Графичка Маица Маици Бриско Брендови

DEN 0.33
Износ

Обичната гардероба не е комплетна додека оваа стандардна графичка маичка не се вклопи. Графичкиот принт покажува дека сте сонувач. Тоа е направено за вас! Големина Мала : Ширина На Градите/Предна Должина 18 "х 28". Класичен крој За полабаво вклопување ова е унисекс облека. Машинско Перење Ладно Паѓање Суво Ниско Не Пеглајте.

R

Им се допаѓа и на купувачите